Części i akcesoria do samochodów krajowych i zagranicznych

O sklepie

A A A

Strona główna » O sklepie

Sklep Eurocars jest zawierciańskim punktem marki ProfiAuto, zrzeszającej największe hurtownie, najlepsze sklepy i najsprawniejsze serwisy samochodowe. Szeroki asortyment oraz przystępne ceny sprawiają, że firma od samego początku działalności cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośników motoryzacji – również tych spoza Zawiercia. Dzięki bogatej ofercie produktowej Eurocars zaopatruje nie tylko indywidualnych klientów, ale i myjnie czy warsztaty samochodowe.

Sklep prowadzi sprzedaż części zamiennych, akcesoriów motoryzacyjnych czy kosmetyków samochodowych najlepszych światowych marek oraz systematycznie powiększa ofertę o produkty do najnowszych modeli samochodów. Główną strategią Eurocars jest najwyższa jakość towarów, krótki czas realizacji zamówień oraz pełna dostępność oferowanych produktów. Dbając o pełną satysfakcję klientów firma stale się rozwija, podnosząc standard usług i wzbogacając asortyment o produkty i części samochodowe, niedostępne w innych hurtowniach motoryzacyjnych.

Firmę Eurocars tworzy grupa pasjonatów motoryzacji z Zawiercia, którzy doskonale wiedzą, że gdy chodzi o ukochany samochód, liczy się czas, fachowość oraz odpowiednia cena. W Eurocars nie ma rzeczy niemożliwych. Niemożliwe załatwiane jest od ręki, a na cuda trzeba trochę poczekać. Większość części samochodowych oraz akcesoriów motoryzacyjnych jest dostępna  na miejscu, w Zawierciu. W nadzwyczajnych przypadkach produkty sprowadzane są w ekspresowym tempie i po najkorzystniejszych cenach.

Strona główna
Znajdź Nas na Allegro Znajdź Nas na Facebook

"Euro- Cars" S.C.
ul.Obron. Poczty Gdanskiej 20E
42-400 Zawiercie

godz. otwarcia:
Pn-Pt: 8.00 - 17.00
Sob: 8.00 - 13.00

tel: 32 673 00 33
tel: +48 537 777 918

Copyright © 2023 eurocars-sc.pl

Sklep motoryzacyjny Euro-Cars S.C. mieści się w Zawierciu przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej 20 E. W swojej ofercie firma posiada części samochodowe oraz akcesoria motoryzacyjne do samochodów krajowych, a także zagranicznych marek.